14(5) + 21(3) = 35 = 8

Kilka wpisów rozpoczętych ale nie opublikowanych. Trudności, trudności.

Czekając na efekty:

(O) Zaćmienia Słońca 14 grudnia 2020 r.

(**) Koniunkcji Saturna i Jowisza 21 grudnia 2020 r. (!)

Dlaczego jest tak trudno? M.in.:

– zagadnienia wielu małych “Ja” (Gurdżijew) [keyword: Gurdjieff many little “I’s]

– c.w.k.

– propagacja lęku, poczucia bezsilności, tłumionej złości, chaosu.. Chociaż jednostka, jako taka, może nie odczuwać bezpośrednio lęku przed Pandemią (COVID – COW-Id.), to jednak karygodne publiczne szerzenie i sianie lęku i manipulacje medialne z tym związane oddziaływują na społeczeństwo, a ten grupowy lęk i chaos podlega propagacji na jednostkę daleką od podatności na wszelkie działania medialne.
Niestety, może niepotrzebnie – po ponad 10 atach przerwy od wszelkiej telewizji (dosłownie, takze internetowej), zacząłem przypadkiem, podczas śniadania czy kolacji, oglądać telewizję tvn24.

propagacja lęku społecznego

14 grudnia jest też przesilenie w USA, i w tym wypadku też, wydaje się, że działanie i buta mediów publicznych są karygodne. Czy przyniesie to destabilizację w tym kraju w związku z tak mocno odsłaniającym się teatrem wewnątrz tego miłosiernego mocarstwa znanego z szerzenia demokracji na całym Świecie?

W Los Angeles już ponoć (3 grudnia 2020) zarządzono “lock-down”, to dowodzi jak w stanie rządzonym przez Demokratów wygląda wolność. I chyba wskazuje, po kim można spodziewać się najszybszego kursu w stronę Ciemności.
Ponoć wszyscy Polacy znają się na polityce. Ja zawsze utrzymywałem, że nie mam o niej pojęcia. I najlepiej gdyby tak mogło zostać..
Niestety jest twierdzenie słuszne (chyba Gandhiego), z którego wynika, że polityka dotyczy każdego z nas tak mniej więcej, jak tonącego – woda.
Woda, jak wiadomo, ma swoje tajemnice.

Niewiadoma jest nadzieją.

Za prowadzenie do tej pory dziękujemy cyferkom 5 i 8.

14(5) + 21(3) = 35 = 8

2021 = 5

Leave a Reply

%d bloggers like this: