Przed Premierą

Pracuję, by jutro strona PLEOROMA mogła się już oficjalnie otworzyć (pozostałe wskazane na DAKUNIN.COM będą się otwierać sukcesywnie, jeszcze latem tego roku.. – jedna osoba nie może się (póki co, jeszcze..) rozdwoić (multiplikować zadaniowo).
Na początku będzie skromnie zawartościowo, ale od czegoś trzeba zacząć – każdy marsz zaczyna się od pierwszego kroku, jak mawia przysłowie.

Gdyby na jakiś czas ten blog zniknął a także inne strony to proszę się nie przejmować, będę naprawiał. Na razie, po wczorajszych fotografiach zostałem wyrzucony z grupy z chmurami na FB i zablokowano pozostałe..Nie pierwszy raz. Komuś się widać zdjęcia chmur nie podobają.. A może są tutaj inne przyczyny .

Tymczasem – pozdrawiam – i jeszcze dziś – a jutro na pewno, w związku z uruchamianiem PLEOROMA.COM – się odezwę.

Wszystkim dużo Światła!

M

W lewym dolnym rogu Poczta Główna w Krakowie. A na wieży zegar. Znaczy – Czas leci.. i coś się zbliża (a stare odchodzi..).

A to zegarek Omega, który zagrał w filmie Alfa i Omega.

Film, można powiedzieć, okazał się w pewnych kwestiach proroczy.. Nakręciłem go z przyjaciółmi w 2006 r. Można go zobaczyć TUTAJ.

Warto zasubsrybować kanał PLEOROMA – będzie na nim coraz więcej ciekawych materiałów.. Niepowtarzalnych.

A fotografie z tego wpisu, jak zwykle, można zobaczyć w większym rozmiarze – Tutaj.

Jedna odpowiedź do “Przed Premierą”

  1. No, na pewno… – hmm. Pewnych rzeczy jednak nie można przewidzieć.
    Czas lubi płatać figle..
    Zatem bardzo przepraszam za to kolejne opóźnienie, ale melduję, że już jestem i będę pisał i pokazywał foto dalej.. Ahoj, Mat

Leave a Reply

%d bloggers like this: